2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА
Бесплатна техничка поддршка
ПОПУСТ: 5% ЗА ONLINE НАРАЧКИ
Купи сега >
БЕСПЛАТНА ДОСТАВА
За сите производи
Каде да купам?
Продажни места
CHUPINO TRAIL 2019 на 01 09 2019 - ПРИЈАВЕТЕ СЕ - линк - https://www.chupinotrail.com.mk/registracija/ За сите учесници на Chupino Trail, GARMIN доделува вредносни ваучери од 600 денари, а за добитниците на подиум позиции вредносни ваучери од 3500, 2500 и 1200...

Повеќе

Игор Трпковски, хиби велосипедист од клубот Macedonian Bike Riders овој за приближно 30 часа со својот mountinbike велосипед успеа да го искачи и спушти врвот на Водно 13 пати и да го направи првиот велосипедски „Еверестинг” на македонско тло. ЧЕСТИТКИ!...

Повеќе

Со трката во Охрид на 03.08.2019 заврши Beach Run 2019 Кај жените победник Јелена Доневиќ од NRC+ Running Клуб, втора Билјана Кираџиева, трета Бојана Јовановска - ЧЕСТИТКИ! Место BIB Име Презиме Скопје 5К Дојран 5K Преспа 5K Охрид 10К Бодови...

Повеќе

АДРИЈАНА ПОП АРСОВА СО НОВ НАЦИОНАЛЕН РЕКОРД НА  на 5000м , кој сега изнесува 18.22. ЧЕСТИТКИ! Адријана и професионалните атлетичари, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците. Вие само натпреварувајте се,...

Повеќе

Дарио победник на 5000 м на државното првенство. Честитки! Дарио и професионалните атлетичари, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците. Вие само натпреварувајте се, forerunner мери се што треба да се...

Повеќе

Ново државно првенство на Република Македонија и нов успех за мене! Вице-шампион на #Македонија за 2019 година на 5000м! 💪🥈🙂 🦄 Благодарам на сите добри луѓе за поддршката низ годините. 🙂 Тука не застанувам и продолжувам понатака кон реализирање нови цели! 🙃 #nike #sportvisionmk #akkastrong#synergyfitnessandspa #garminmkd#herbalifenutrition #runner #coach #nrcskopje💛#НиеТрчаме #трчамзатебе💛 #champion#nevergiveup💪 #runwithyourheart❤️ #staystrong#macedonia🇲🇰 #skopje #скопје @nike @sportvisionmk @nikerunning @garmin_mk @synergyfitnessandspa @herbalife @herbalife24 —...

Повеќе

Честитки победници на единствените планински трки на плажа 🙂 во Маврово: 5К 1. Делфина Митропетру 2. Ања Ивановска 3. Моника Стојаноска 1. Дарко Темелковски 2. Владимир Стојановски 3. Артан Садику 21К 1. Весна Кираџиева 2. Јелена Доневиќ 3. Искра Станчева Гигов 1....

Повеќе

По "петките" во Скопје, Дојран и Претор, неизвесна и заплеткана табела која ќе се решава до крај, на полумаратонот во Маврово и на "десетката" во Охрид. Сведоци сме на до сега најмасовното и највозбудливото издание на #beachrun, во кое учествуваат некои...

Повеќе

Beach Run Prespa 2019, 1-2 победа за дамите Кираџиеви 🥇🥈+ сребро🥈 за Александар Кираџиев во машка конкуренција🏆 Биљана, Весна и Александар Кираџиеви, професионални атлетичари, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците....

Повеќе

Љубиша Кондев со Trek и многу професионалци и рекреативци во светот на велосипедизмот користат GARMIN Edge bike компјутери за тренинг и натпреварување ... GARMIN има технологија да Ве мотивира и да ги мери и анализира Вашите резултати …

Повеќе