Preloader

ПРОМОТИВНО во Април

7% ПОПУСТ и ПОДАРОК за нарачки Tacx Тренажери. Код Т7

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Дарио Ивановски победник на 10к GARMIN трката на Sofia Marathon 2019

Дарио Ивановски повторно со победа. Победник на 10 км GARMIN трката во склоп на Sofia Marathon 2019
ЧЕСТИТКИ!

Дарио и професионалните атлетичари, а и огромен број рекреативци користат GARMIN forerunner часовници за тренинг, натпревар и анализа на податоците. Вие само натпреварувајте се, forerunner мери се што треба да се знае и анализира!

Forerunner

GARMIN forerunner часовниците ги мерат сите потребни параметри од вашиот тренинг и за вашиот ден воопшто. Мерат пулс …

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!