Preloader

ПРОМОТИВНО во Мај

ПОПУСТ или 6 рати без камата за часовник Venu black gold. Код V2000

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Кокан NRC+ Running тренира со GARMIN forerunner

Кокан Ајановски ни сподели еден од неговите тренинзи

Жив сум. Здрав сум. Трчам. Имам се’ ???‍♂️ #ниетрчаме #трчамзатебе? #nike #garminmkd #coach #runner #longdistancerunner #happy #nevergiveup? #akkastrong #runningcoach #runwithyourheart❤️ #marathontraining #skopje #macedonia?? #champion

GARMIN smart часовниците ги мерат и анализираат Вашиот тренинг и дневни активности.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.