Preloader

ПРОМОТИВНО во Јули

ПОДАРОК со сите преднарачки за Fenix или Instinct SOLAR

ПОГЛЕДНИ ПРОИЗВОДИ

Krali Marko Trail 2019 резултати


За сите учесници на Krali Marko Trail, GARMIN доделува вредносни ваучери од 600 денари, а за добитниците на подиум позиции вредносни ваучери од 3500, 2500 и 1200 денари.
Со ваучерите добивате намалување на цената на Вашиот избран GARMIN.

GARMIN има премиум часовници со сите потребни функции за тренинг и натпревар во TrailRunning.

Погледнете ги GARMIN часовниците, искористете го voucher подарокот и изберете го Вашиот.

Затвори

Најави се

Затвори

Кошничка (0)

Кошничката е празна Нема додадено производи во кошничката.

GARMIN

smart уреди за активен животен стил!