ПОДАРИ GARMIN за Среќни Празници …

Размислувате што да си #подарите себе и на Вашите најблиски?

GARMIN #HappyNewYear понуда – 7% на СИТЕ OnLine ПРЕД-НАРАЧКИ до 19.12.2019

Изберете и нарачајте, во нарачката искористете купон код – happynewyear , ако пропуштите, ние ќе го активираме и пресметаме!
*бесплатна достава до ваша адреса 1 дo 9 работни дена

Fenix часовници

Vivo часовници и нараквици

Forerunner часовници

Venu часовници

Drive навигација

Или изберете кој е вашиот омилен GARMIN

Сподели